Chermon

Hudební klip na podporu zdravotníků, benefice pro Fakultní nemocnici Olomouc

Rok s omezeními… ale jak zpívá Poutník v Labyrintu: „Jsem svobodný jak pták, mysl nespoutáš!“ Neztrácíme kreativitu a chuť pomáhat, spojili jsme se tedy se studenty a učiteli česko-francouzské sekce SGO a vytvořili hudební klip na podporu zdravotníků. Na něj navazuje sbírka na Donio.cz (proklik na stránku) pro Fakultní nemocnici Olomouc. Usmějte se spolu s námi 🙂

#UsmevZdravotnikum #pomahamesi

PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENA!

Milí diváci, vzhledem k epidemiologické situaci a opatřením vlády bohužel ani v podzimním termínu nebudeme moci odehrát představení Labyrint v Olomouci a v Praze. V současnosti jednáme s Obecním domem a Výstavištěm Flora o náhradních termínech v roce 2021. 

Pak by vstupenky mohly zůstat v platnosti. Pokud byste nám i nadále zachovali přízeň, budeme velmi vděční.
V případě nutnosti Vám také samozřejmě můžeme vrátit vstupné. Chápeme, že jsme teď všichni v složité situaci. 

Další podrobnosti obdržíte v mailu, který jste uvedli při koupi vstupenek na Ticketlivu. Umístíme je také na naše stránky. Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru. Přejeme Vám ze srdce, abyste byli zdraví a i přes všechny těžkosti mohli mít vždycky důvod k naději.

Produkty

Kdo jsme

Jsme seskupení umělců z různých koutů Moravy (a Čech), které baví společně tvořit. Začali jsme v roce 2015 a pokračujeme v uvádění autorských projektů, jejichž společnou vizí je připomínat silné příběhy s přesahem do dnešní doby. Jsme přesvědčeni, že umění do lidského života patří a je schopno jej rozzářit barvami, dávat naději, utěšit, rozradostnit nebo vést k zamyšlení.

Přejeme si tuto radost z tvorby předávat i dál, proto na koncerty pravidelně zveme děti a tety z olomouckého Klokánku a pracovníky stacionáře pro seniory.

Výtěžek

0
Korun českých

Výtěžek dvou představení jsme předali olomouckému Klokánku a činil neuvěřitelných 100 000,- Kč!

Přesunout se na začátek